Kolportaż ulotek w Rumii

Rumia to jedno z ważniejszych miast na pomorzu. Kolportaż ulotek w tej miejscowości tworzy świetną okazję na dotarcie do dużej liczby odbiorców. Rumia jest położona bezpośrednio koło przemysłowej części Gdyni. Dodatkowo jest położona przy drodze krajowej nr 6 co gwarantuje codziennie duży przepływ ludności – w tym dużą liczbę przejezdnych spoza aglomeracji trójmiejskiej.

Kolportaż ulotek pozwala na wpisanie Państwa produktu do świadomości społeczności żyjącej w mieście Rumia. Duża ilość domków jednorodzinnych pozwala na dotarcie bezpośrednio do klienta na którym Państwu zależy – obszar Rumi to także centrum okolicznych miejscowości, takich jak Dębogórze, Kosakowo, Zbychowo i Kazimierz.

Najskuteczniejszą metodą dystrybucji ulotek w Rumi jest kolportaż do skrzynek pocztowych. Miasto nie posiada charakterystycznego punktu o najwyższym natężeniu ruchu – jedynymi takimi miejscami są Dworzec Główny (oraz pętla autobusowa), Castorama, MC Donalds, oraz Galeria Rumia.

Dzięki współpracy z nami Państwa biznes jest w stanie osiągnąć nieosiągalny wcześniej zysk i rozpoznawalność we wskazanym obszarze.

    Sprawdź pełną ofertę Wyślij zapytanie