Kolportaż ulotek w Sopocie

Kolportując ulotki w Sopocie tworzą Państwo szansę na rozpowszechnienie swojego biznesu w nadmorskim kurorcie.

Sopot jest miastem pełnym turystów przez cały rok. Kolportaż ulotek wśród osób spacerujących na popularnym Monciaku to okazja na dotarcie do setek tysięcy osób z Polski i zagranicy. Miejscowość posiada wiele charakterystycznych miejsc – takich jak między innymi Monte Cassino i Molo, oraz wiele hoteli, w których ruch jest duży nawet poza sezonem.

Sopockie ulice generują duży ruch nie tylko latem, ale zimą. Miasto jest popularne zarówno wśród turystów, jak i lokalnych. Specyfika miasta to klubowe centrum Trójmiasta – miasto posiada ponad 20 klubów i ponad 30 restauracji – wszystko to znajduje się na jednej ulicy, co maksymalnie zwiększa szansę na dotarcie to dużej liczby odbiorców w krótkim czasie.

W dotarciu do turystów proponujemy między innymi kolportaż ulotek w hotelach i motelach – pozostawianie pakietów ulotek lub katalogów z ofertami może przynieść duże efekty.

Sopot to także przejazdowe miasto między Gdynią a Gdańskiem – reklama w okolicy głównej ulicy (Al. Niepodległości) to perspektywa dotarcia do tysięcy kierowców w ciągu dnia.

Dzięki nam kampania reklamowa będzie przeprowadzona sprawnie i skutecznie. Zależy nam, aby Państwa działalność dzięki przeprowadzanym akcjom roznoszenia ulotek przyniosła oczekiwane korzyści.

    Sprawdź pełną ofertę Wyślij zapytanie